Mesto za reklamu
  1. 11. 2021.

На Европском првенству у кик боксу за старије кадете и јуниоре, одржаном у Будви, Стефан Павловић члан Кик бокс клуба “028” освојио је сребрну медаљу.

На Европском првенству у кик боксу за старије кадете и јуниоре, одржаном у периоду од 6. до 13. новембра учествовало је 39 земаља и 1500 учесника, међу њима и три члана Кик бокс клуба “028”, као дела репрезентације Србије.

“Наш члан Павле Милосављевић изгубио је четврт финални меч од такмичара из Русије који је на крају и освојио европско првенство, док је Стефан Павловић, такође наш члан, освојио сребрну медаљу. У стручном штабу репрезентације био је и Марко Божовић, тренер Кик бокс клуба “028”. Репрезентација Србије завршила је такмичење са 6 златних, 15 сребрних и 11 бронзаних медаља”, саопштили су из Кик бокс клуба “028”.