Mesto za reklamu
  1. 04. 2021.

Црвена звезда је победом над Војводином (1:0) у 34. колу Суперлиге обезбедила титулу првака Србије, четврту заредом, а 32. у историји.

Четири кола пре краја првенства, фудбалери Црвене звезде су обезбедили титулу шампиона. Победом над Војводином у Београду, црвено-бели су дошли до 32. титуле у клупској историји, а четврте заредом.

Звезда је на стадиону “Рајко Митић” дочекала екипу Војводине, и остварила победу која јој је математички осигурала титулу.

Звезда је повела у 13. минуту, аутоголом Синише Саничанина, а након гола је темпо опао, па није било превише занимљивог фудбала у Београду.

У 60. минуту игре је дошло до кошкања на терену, после грубог фаула Ђорђа Ђурића, на средини терена.

Ђурић је искључен, тренер Војводине Ненад Лалатовић је добио жути картон због приговора, а меч је настављен након што су се страсти смириле.

Војводиа је, иако са играчем мање, покушала да напада до краја, али је Звезда мирно и сталожено сачувала резултат и дошла до циља.