Mesto za reklamu
  1. 12. 2020.

Кошаркаши Партизана савладали су у гостима Венецију са 79:59, чиме су затворили групну фазу Еврокупа.

Била је то убедљива победа Партизана – 79:59. Партизан је био одличан у трећој деоници, први пут је повео мечу (44:43), а потом направио серију кошева за убедљиво вођство – 55:45.

Иначе, на крају прве четвртине, Венеција је водила са 18:11, а на полувремену домаћини су водили са 33:27.

Ват је био најефикаснији са 12 поена у екипи Венеције. Пејџ је постигао шест кошева за црно-беле, а по четири су додали Томас, Јанковић и Дангубић.

Евидентно је да утакмица нема резултатски значај, пошто су обе екипе прилично опуштено ушле у меч.

Партизан после десет одиграних кола има скор 6-4, а у Топ 16 фази ће играти у групи са Паризом, Трентом и Локомотивом.