Mesto za reklamu
  1. 08. 2021.

Последњег дана такмичења на Олимпијским играма у Токију, Србија ће имати представнике у два спорта у борбама за медаље. Ватерполисти имају загарантовану, пошто се у финалу састају са селекцијом Грчке, док ће одбојкашице покушати да изборе бронзу у мечу са Јужном Корејом. Директне преносе пратите на Првом програму РТС-а.

Србија ће последњег, 16. дана на Олимпијским играма, покушати да се окити златом и бронзом.

Једна медаља јој је загарантована, пошто су се ватерполисти пласирали у финале турнира, док ће одбојкашице покушати да славе у мечу за треће место.

Екипа коју као тренер предводи Зоран Терзић, покушаће да консолидује редове након пораза од САД у полуфиналу и извуче максимум у мечу за бронзу.

Противнице су им одбојкашице Јужне Кореје, коју су у оквиру групне фазе савладале убедљиво са 3:0.

Меч Србије и Јужне Кореје игра се у 02.00 часова по нашем времену, а директан пренос је на Првом програму РТС-а.

Ватерполисти Србије бране најсјајније одличје освојено у Рију 2016. године.

Изабраници Дејана Савића као фаворити играће против селекције Грчке и тако покушати да Србији донесу друго олимпијско злато у том спорту.

Србија и Грчка играју од 09.30 часова по нашем времену, а директан пренос је на Првом програму РТС-а.

„Српска стварност“

POSTAVI ODGOVOR

Please enter your comment!
Please enter your name here