Mesto za reklamu
  1. 10. 2021.

У српским срединама на Косову и Метохији регистровано је 37 новозаражених корона вирусом од укупно тестираног 121 узорка, саопштено је из Кризног штаба општине Косовска Митровица.

Новозаражени су регистровани у Косовској Митровици (5), Звечану (8), Лепосавићу (11), Зубином Потоку (2), Грачаници (3), Штрпцу (4), Гњилану (2) и Косовској Каменици (2).

Активно је 196 случајева.

Како се наводи у саопштењу, од почетка пандемије у Заводу за јавно здравље Косовска Митровица тестирано је укупно 23.537 особа од чега оболеле 6.934, преминуле 172 особе.

У албанским срединама на Косову и Метохији 17 нових случајева, преминула једна особа

У албанским срединама на Косову и Метохији је у последња 24 сата забележено 17 нових случајева корона вируса, међу 2.355 тестираних особа, саопштило је Министарство здравља привремених приштинских институција.

Од последица ковид-19 преминула је једна особа, наводи се у саопштењу министарства објављеном на Фејсбуку.

У последња 24 сата излечено је 86 пацијената, чиме је укупан број опорављених од корона вируса на КиМ достигао 157.022.

Тренутно су на КиМ активна 562 случаја корона вируса.

„Српска стварност“

 

POSTAVI ODGOVOR

Please enter your comment!
Please enter your name here