Mesto za reklamu
  1. 03. 2020.

Фудбалери Партизана вратили су се на друго место на табели Линглонг Суперлиге, пошто су у утакмици 25. кола на свом терену савладали екипу Радничког са 1:0. Једини гол на мечу постигао Ђорђе Ивановић са беле тачке у 84. минуту утакмице.

После ремија са Црвеном звездом, Партизан је до победе над Радничким дошао тешком муком – голом Ђорђа Ивановића са беле тачке у финишу меча у Хумској.

Црно-бели су били бољи ривал против Нишлија, али изабраници Сва Милошевића нису успели да створе иоле озбиљну прилику пред голом Ристића.

Раднички је одиграо добар меч, нарочито када је дефанзива у питању, али је један неопрезан старт решио питање победника.

Тодоровски је у 84. минуту нагазио Урошевића у свом казненом простору, а судија Симовић покзао на белу тачку. Ивановић је био прецизан за нова три бода за црно-беле.

Партизан се новим тријумфом вратио на друго место на табели Суперлиге, са 11 бодова мање у односу на Црвену звезду и само једним више од Војводине на трећем месту.