Mesto za reklamu
  1. 08. 2019.

Фудбалери Јанг Бојса и Црвене звезде играли су нерешено 2: 2 у првом мечу плеј-офа за пласман у Лигу шампиона.

Утакмица се играла на стадиону “Швајцарска” у Берну, на коме је било преко  30 хиљада гледалаца.

Фудбалери два тима пружили су одличну игру у Берну, а обе екипе имале су своје прилике да постигну још који погодак. Борјан је у неколико наврата спасао Звезду, Марин пропустио најбољу прилику за српског шампиона.

Боаћи у дуелу са голманом Јанг Бојса

Повели су домаћини – Јанг Бојс у 7 минуту, а Црвена звезда је изједначила у 18 минуту. Црвена звезда је повела на почетку другог полувремена са 2:1, а домаћини су нешто касније из пенала успели да изједначе и то је био и коначан резултат.

Резултатом Црвена Звезда може да буде веома задовољна, јер су два постигнута гола у гостима веика предност.

Реванш  ће се играти 27. августа у Београду на стадиону Рајко Митић.

Састави тимова:

Јанг Бојс: Фон Балмос, Лотомба, Цесигер, Луштенбергер, Гарсија, Сијеро, Ебишер, Мартинс Переира, Асале, Нсаме и Нгамалеу;

Црвена звезда: Борјан, Гобељић, панков, Дегенек, Родић, Кањас, Иванић, Вукановић, Марин, Гарсија и Боаћи.

Судијску поставу из Холандије предводио је  Дани Макели.